چاپ نوارچسب با لوگوی اختصاصی

یکی از نکات بسیار مهم در کسب و کارها در عصر حاضر، تبلیغات است بطوریکه در ابتدا و تداوم کسب و کار تبلیغات، سهم بسزایی دارد.

در این بین تبلیغات هدفمند میتواند راه را برای یک برند هموار و قدرتمند سازد.

ما در آراپک و بخش محصولات سفارشی و تکنیک های خاص، همراه شما در امر برندسازی و پیشرفت و شکوفایی هستیم.

  در صورت استفاده از نوارچسب، برای بسته بندی کالا و کارتن خود میتوانید با توجه به نیاز سالیانه، نوارچسب های چاپدار و تبلیغاتی با لوگو و آرم و شماره تلفن و یا آدرس خود را سفارش دهید و روی کالای تولیدی و یا عرضه شده خود، چسب تبلیغاتی و چاپدار خود را استفاده کنید.

چسب اختصاصی یکی از بهترین فضاهای تا حدودی رایگان برای تبلیغات شما میباشد بطوریکه در صورت بسته بندی و عرضه،نیاز به چسب دارید، حال اینکه چسب مصرفی شما با نشان و تبلیغ شما باشد.

  شرکت آراپک با بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات تولید و با استفاده از بهترین تیم فنی در زمینه تولید توانسته در عرصه تولید و چاپ انواع نوار چسب شکوفا باشد.

بخشی از تولید و چاپ این مجموعه عبارت است از:
1- نوارچسب 2.5 سانتیمتر باریک مناسب شیرینی فروشی ها و قنادی ها و فست فود و رستوران ها ،بطوریکه که با استفاده از چسب های آرم دار طرح فروشگاه خود میتوانید کالای مورد ارائه را بسته بندی کنید.

2- نوارچسب 5 سانتیمتر پهن یا همان نوارچسب دور کارتن که مصرف بسیار فراوانی برای تولید کارخانه ای و کارگاهی و امور روزمره دارد.

3- نوارچسب 7 سانتیمتر فوق پهن که با چاپ تبلیغات و لوگوی اختصاصی بر روی این چسب با استفاده از فضایی که دارد میتوانید توسعه چشمگیری در برندو تبلیغات خود ایفاکنید

4- نوارچسب 10 سانتیمتر صنعتی که با فضا و قدرتی  که این چسب دارد میتواند به نحو قابل توجهی در برند و تبلیغات شما ایفای نقش کند. از چسب 10 سانتیمتر میتوان بعنوان بهترین چسب در صنایع صادراتی و قدرتمندترین چسب در تولید نام برد.